Contract

2 antwoorden [Laatste bericht]
Elisa
Offline
Wij hebben al 6 jaar een eigenaar die Syndicus is. Wij hebben nooit een contract met loon etc afgesloten met hem. Hij zegt dat het niet nodig is omdat hij geregistreerd staat bij KBO. Dan zou dat voldoende zijn. Klopt dat ? Nu vraagt hij ook meer loon. Mag dat zonder contract ? 

 

Elisa 

nescio1
Offline
aan inschrijving KBO GEEN rechten verbonden

http://www.quimmo.be/nl/forum/juridisch/contract-syndicus-0
http://www.quimmo.be/nl/forum/syndicus-algemene-vergaderingen-raad-van-mede-eigendom/contract
 
 
Reeds in de wetgeving appartementsmede-eigendom 2010 was deze verplichting opgenomen.
 
Bij de herziening 2018 werd deze verplichting in:
 
B.W. Art. 577-8 § 1 (tweede alinea)
 
bevestigd en verder aangevuld.
 
 
Verder zijn wij van oordeel dat de betere oplossing steeds is: syndicus mede-eigenaar “om niet” met een overeenstemmend syndicuscontract.

 
nescio1
Offline
u hebt geen syndicus!