Verandering Syndicus

8 antwoorden [Laatste bericht]
Elisa
Offline

Als je veranderd van Syndicus moet je dan ook een andere banknummer nemen of mag je de oude van vorige Syndicus houden. 

Elisa 

syn-d-icus
Offline
banknummer
Het banknummer is niet dat van de syndicus maar dat van de VME.
Er is geen wettelijke verplichting voor de VME om een nieuwe rekening te openen.
Elisa
Offline
Ondernemingsnummer

ik was verkeerd, er staat een ondernemingsnummer op de afschrift jaarlijks. Betalingsbalans. Moet dat ook op alle facturen staan die met de VME te maken hebben ? Wij hebben nu eenandere Syndicus klopt dat dat die dan dezelfde ondernemingsnummer gebruikt? Is toch andere persoon. En als de ondernemingsnummer nooit op de verslagen staan van de VME is dat dan ongeldig ? 

Elisa 

SIEBE
Offline
bankrekening
Bij overschakeling van de oude naar de nieuwe syndicus moeten alle dossiers ( compleet ) overgedragen worden aan de nieuwe syndicus.

Nieuwe bankrekening is zeker aan te raden. Dus huidige bankrekening laten blokkeren uit voorzorg dat geen gelden meer verdwijnen of nog syndicus facturen aangemaakt en betaald worden.

Is niet verplicht maar UIT VOORZORG EN VOORZICHTIGHEID.
Begin met een nieuwe bankrekening samen met de nieuwe syndicus.
Zeker ook in het geval de oude syndicus geen kwijting heeft gekregen.
Elisa
Offline
Syndicus

het ondernemingsnummer nummer bij KBO mag die bij verandering Syndicus hetzelfde blijven ? 

Elisa 

SIEBE
Offline
ondernemingsnr.
Elisa
Offline
Ondernemingsnummer

De Vereniging staat geregistreerd bij de KBO. Maar mijn vraag was. De nieuwe Syndicus heeft dezelfde nummer van de vorige Syndicus bij registratie. Kan dat ? Of moet een nieuwe Syndicus een ander ondernemingsnummer krijgen 

Elisa 

SIEBE
Offline
#6
Bedoelt u of de VME van nr. moet veranderen ? = neen  wel wijziging syndicus moet opgenomen worden.
Nieuwe syndicus ( professioneel ) zal zeker een ander ondernemingsnr. hebben; moet dan gewijzigd worden
( gewoonlijk door syndicus ).
nescio1
Offline
B.W. Art. 577-5 § 1 2 ° (laatste alinea)

...
"Alle documenten uitgaande van de Vereniging van Mede-eigenaars vermelden het ondernemingsnummer van de vereniging."