Diensten verleend door bvba werknemer syndicus

2 antwoorden [Laatste bericht]
Libeer
Offline
een werknemer van de syndicus heeft een eigen bvba en de syndicus laat toe dat prestaties worden geleverd door deze vennootschap voor de residenties onder hun beheer.
is dit deontologisch verantwoord?
jclibeer
nescio1
Offline
B.W. Art. 577-8 § 4 15 °

"... diens aangestelden..."

Wettelijk NIET toegelaten zonder voorafgaande toelating van de AV.


 
Astrid Clabots
Offline
lastgeving - aangestelden


Geachte

Dit kan , maar stemming hierover moet met de nodige objectiviteit en zin voor vergelijk kunnen gebeuren.

Astrid CLABOTS
CLABOTS