Stappen voor een nieuwe mede-eigendom - Stap 1

Klik hier voor een rondleiding van de mogelijkheden die Quimmo.be u biedt
Zie ook de informatie onderaan deze bladzijde.
Wat wil u doen?
Kies de optie die op u van toepassing is.
U wil zich enkel registreren als gebruiker voor de forums (vragen en antwoorden) maar wil geen private zone (website) voor uw gebouw.
Klik dan hier om u te registreren en vul het formulier in tot boven de rode tekst.
U heeft een uitnodiging met een gebouwcode ontvangen van een mede-eigenaar. U heeft nog geen Quimmo.be gebruikersnaam en wil zich ook inschrijven in het gebouw.
Klik dan hier om u te registreren en vul het formulier in. Vergeet ook niet de gebouwcode in te vullen die u in de uitnodiging ontvangen heeft.
Na goedkeuring van de beheerder van uw gebouw kunt u uw documenten raadplegen en deelnemen aan de discussies.
U bent reeds geregistreerd als gebruiker op Quimmo.be maar nog niet als deelnemer in uw gebouw. U heeft een uitnodiging met uw gebouwcode ontvangen van een mede-eigenaar.
Klik dan hier om uw gebouwcode in te voeren. Na goedkeuring van de beheerder van uw gebouw kunt u uw documenten raadplegen en deelnemen aan de discussies.
U wil zich registreren als gebruiker en daarna de website voor uw mede-eigendom aanmaken op de site.
Klik dan hier om u te registreren en vul het hele formulier in.
Ga daarna naar stap 2 om een website (private zone) voor uw gebouw aan te maken.
U bent al geregistreerd als gebruiker en wil nu ook een eerste of volgende gebouw aanmaken.
Ga dan naar stap 2 om een website (private zone) voor uw (nieuwe) gebouw aan te maken.
Nuttige informatie
- Moet ik wachten op de volgende algemene vergadering om mijn gebouw in te schrijven?
- Geen technische kennis nodig, de website voor uw appartement wordt automatisch aangemaakt
- Gebruiksvoorwaarden en Privacy verklaring
- Rondleiding
- Wat is Quimmo.be?
-
Vaak gestelde vragen (F.A.Q.)


