Duur mandaat

3 antwoorden [Laatste bericht]
Xena
Offline
Op een BAV werd een mandaat toegekend aan de RME en werd er ook
een technisch comité samengesteld om bepaalde werken op te volgen.
Lopen die mandaten tot de volgende AV (over 8 maand) of lopen die pas na een jaar af ?
 
nescio1
Offline
B.W. Art. 577-8/1 ยง 4 (versie 2018)

"... en geldt slechts voor één jaar."
 
Xena
Offline
Mandaat niet-eigenaar
Kan iemand die geen mede-eigenaar is deel uitmaken van een technisch comité zoals
dat ook kan voor een commisaris van de rekeningen ? 

 
Baton
Offline
mandaat


Niet aangewezen maar het kan en mag , het is de AV die beslist...