vertaal onkosten

3 antwoorden [Laatste bericht]
yvdv
Offline

Mogen er vertaal onkosten aangerekend worden door syndicus? ( van frans naar nederlands)
Voor een gebouw in het Brussels gewest.

naicwill
Offline
ten laste van de vereniging van mede-eigenaars.
Art. 577-11/2
 
Een mede-eigenaar kan op zijn verzoek, een vertaling verkrijgen van enig document met betrekking tot de mede-eigendom uitgaande van de vereniging van mede-eigenaars, indien de bedoelde vertaling dient te gebeuren naar de taal of een van de talen van het taalgebied waarin het gebouw of de groep van gebouwen gelegen zijn.
De syndicus draagt er zorg voor dat deze vertaling binnen een redelijke termijn ter beschikking wordt gesteld.
De kosten van de vertaling zijn ten laste van de vereniging van mede-eigenaars..

 
 
Quimmo
Offline
Dus, samengevat, de syndicus

Dus, samengevat, de syndicus mag wel vertaalkosten aanrekenen maar dan aan de VME, niet aan de eigenaar die de vertaling gevraagd heeft.

Lees ook onze 15 min inleiding tot mede-eigendom
____________________________________________
De gratis website voor elke mede-eigendom

yvdv
Offline
vertaling
bedankt voor de info